Αρχική ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΤΑ OVER ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ Κύπελλο Ισπανίας: Θέαμα στο Μελίγια – Έιμπαρ

Κύπελλο Ισπανίας: Θέαμα στο Μελίγια – Έιμπαρ

Μελίγια και Έιμπαρ τίθενται αντιμέτωπες με έπαθλο την πρόκριση στον επόμενο γύρο του Κυπέλλου Ισπανίας. Περιμένουμε “ανοιχτό” ματς με γκολ και θέαμα.

Δεύτερος γύρος του Κυπέλλου Ισπανίας με νοκ άουτ αναμετρήσεις. Σε περίπτωση ισοπαλίας στα 90 λεπτά, ακολουθεί ημίωρη παράταση κι εφόσον χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι.

Σε κακή κατάσταση η Μελίγια

Η Μελίγια αγωνίζεται στην τρίτη κατηγορία της Ισπανίας. Είναι σε κακή κατάσταση, όπως μαρτυρούν και οι τέσσερις διαδοχικές ήττες. Στο τελευταίο ματς, έχασε 0-1 εντός έδρας από την Κόρδοβα. Παραμένει πάντα ουραγός και στο -8 από τη σωτηρία. Στον προηγούμενο γύρο του Κυπέλλου νίκησε 2-1 τη Νατσάρα. Τα 5 από τα 6 τελευταία παιχνίδια της Μελίγια σε όλες τις διοργανώσεις επιβεβαίωσαν το Over 2,5.

6 Over 2,5 στα 8 τελευταία η Έιμπαρ

Η Έιμπαρ τη Δευτέρα ηττήθηκε 1-0 εκτός έδρας από τη Βιγιαρεάλ Β’ για την 18η αγωνιστική της Segunda Division. Δέχθηκε το γκολ στο 90+2′ κι ενώ έπαιζε με αριθμητικό μειονέκτημα από το 41′. Υποχώρησε μεν στην κατάταξη (6η), αλλά παραμένει σε… τροχιά πλέι οφ. Στον προηγούμενο γύρο του Κυπέλλου κέρδισε με 4-0 τη Λόρκα Ντεπορτίβα. Οι 6 από τις 8 πιο πρόσφατες αναμετρήσεις της Έιμπαρ σε πρωτάθλημα και Κύπελλο ολοκληρώθηκαν με Over 2,5.