Στάδιο Ρενάτο Νταλ' Άρα Μπολόνια Serie A

Το live betting απαιτεί να παρακολουθήσει κανείς με προσήλωση τις αγωνιστικές ισορροπίες των εμπλεκόμενων ομάδων σε ζωντανό χρόνο.

• Όμως, αν υπάρχει διορατικότητα και γνώση, βάσει των προηγούμενων εμφανίσεων, μπορεί να βγουν ενδιαφέροντα, ακόμη και… πονηρά πονταρίσματα.

Δίνουμε βάση στο πώς συμπεριφέρονται αγωνιστικά οι ομάδες για να βγάλουμε συμπέρασμα και για την επόμενη αγωνιστική τους συμπεριφορά, με βάση πάντοτε και τις ισορροπίες εντός των κόλπων κάθε συλλόγου.

19:30: Βγάζει… μάτι το ντεφορμάρισμα της Νάπολι, που έμεινε και εκτός Coppa Italia από τη Φιορεντίνα και της έχει απομείνει μόνο το… Europa League πλέον. Η Μπολόνια είναι πολύ καλή τελευταία, μα έχασε με περισσή αφέλεια από την Κάλιαρι στη Σαρδηνία (2-1). Βλέπουμε ανοικτό παιχνίδι, με μπόλικα γκολ στο Ρενάτο Νταλ’ Άρα, πόσο μάλλον όταν βλέπουμε το στατιστικό τουλάχιστον μίας κόκκινης κάρτας για την Μπολόνια στο 40% των τελευταίων 12 εντός έδρας αγώνων της. Πάντως, στον συγκεκριμένο αγώνα αναμένουμε και αρκετά κόρνερ, ως αποτέλεσμα της… αναποτελεσματικότητας των 2 ομάδων να βρουν καθαρές ευκαιρίες για γκολ εύκολα και σύντομα.

19:30: Αναμφίβολα η Μίλαν θορυβήθηκε που αναγκάστηκε να προσπαθήσει τόσο σκληρά, ώστε να αποκλείσει την Τζένοα στο Coppa Italia στην παράταση. Στο Σαν Σίρο δίνεται και ο αγώνας απέναντι στην Σπέτσια, η οποία μετράει 2 συνεχόμενες εκτός έδρας νίκες με σκορ 1-0, στις έδρες των Νάπολι και Τζένοα. Δεν είναι κάτι που συνηθίζεται για μια μικρομεσαία ομάδα όπως αυτή του Ντάνι Βέρντε, που έφυγε από την ΑΕΚ και βρήκε την… υγειά του! Η Μίλαν αναμένεται να προηγηθεί από νωρίς, καθώς ο Στέφανο Πιόλι θα κάνει αλλαγές στην επίθεση. Είναι όμως πιθανό το ματς να μην γίνει καν over 2,5 goals, κάτι που θα αξίζει πολύ περισσότερο στοιχηματικά μετά την επίτευξη του πρώτου γκολ, ειδικά αν αυτό επιτευχθεί νωρίς. Θυμίζουμε ότι η τελευταία εκτός έδρας ήττα της Σπέτσια στη φετινή Serie A ήταν το… ισχνό 2-0 από τη Ρόμα στο Ολίμπικο. Καταλάβατε τώρα;

20:00: Πούλησε ακριβά το… τομάρι της η Μακάμπι Νετάνια, αλλά τελικά αποκλείστηκε από τη συνέχεια του κυπέλλου Ισραήλ από τη Χάποελ Μπερ Σεβά στην παράταση. Έχει 2 σερί goal/goal, αν υπολογιστεί και το εκτός έδρας 1-1 με τη Χάποελ Χαντέρα, την οποία ισοφάρισε στο 88′. Απέναντι στην Μπνέι Σακνίν, βρίσκει έναν αντίπαλο πιο βατό. Η ομάδα του Σάρον Μίμερ προέρχεται από 2 εκτός έδρας “τριάρες” από τις 2 ομάδες που αντιμετώπισε η Μακάμπι Νετάνια, τη Χάποελ Μπερ Σεβά και κατόπιν τη Χάποελ Χαντέρα. Έχει και 2 επιθετικούς της απόντες, επειδή αγωνίζονται στο Copa Africa 2021. Η Μακάμπι Νετάνια θέτει υποψηφιότητα για νίκη, ήδη από το πρώτο ημίχρονο και πλέον, αναζητούμε το δεκάλεπτο που θα πετύχει το πρώτο της γκολ!

ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑΕπιτροπή Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων ΕΕΕΠ
ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ: 1114 | ΚΕΘΕΑ: 2109237777Επιτροπή Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων ΕΕΕΠ