Live betting στο Copa Africa 2021

Ναμπί Κεϊτά Γουϊνέα

Η Δευτέρα 24 Ιανουαρίου 2022 έχει μπόλικο Copa Africa 2022, στα γήπεδα του Καμερούν. Προσπαθούμε να… ακτινογραφήσουμε τις αγωνιστικές συμπεριφορές εντός 90λεπτου της Γουϊνέας των Ναμπί Κεϊτά (φωτογραφία) και Αγκιμπού Καμαρά του Ολυμπιακού και του Καμερούν, που φιλοξενεί τη διοργάνωση.

18:00: Χάρη στη νίκη επί του Μαλάουι, προκρίθηκε στους 16 του Copa Africa 2021 η Γουϊνέα. Στους άλλους αγώνες δεν έθελξε με την απόδοσή της και απογοήτευσε στην ήττα με 2-1 από τη Ζιμπάμπουε, παρά την γκολάρα του Ναμπί Κεϊτά της Λίβερπουλ. Υπάρχει λοιπόν διάχυτη η εντύπωση ότι η Γκάμπια, που κέρδισε Μαυριτανία και Τυνησία με 1-0, είναι καλύτερη ομάδα. Αν θέλει η Γουϊνέα να προκριθεί, θα πρέπει να παίξει με πάθος και σκληράδα, κάτι που έτσι κι αλλιώς της λείπει! Οπότε, θα παίξουμε over 3,5 κίτρινες κάρτες στον αγώνα, περιμένοντας τη Γουϊνέα να… παίξει τα ρέστα της.

19:30: Έφτασε τους 4 συνεχόμενους αγώνες χωρίς να πετύχει γκολ ο Απόλλων Σμύρνης, παρότι πήρε τις 2 εντός έδρας ισοπαλίες με Ολυμπιακό και Άρη. Είναι πρόκληση η αναμέτρηση στο Θεόδωρος Κολοκοτρώνης με τον Αστέρα Τρίπολης, ο οποίος σκοράρει ήδη από το πρώτο ημίχρονο όταν λογίζεται ως το φαβορί του αγώνα! Θα ποντάρουμε στον φιλότιμο Απόλλωνα Σμύρνης, δηλαδή αυτό να μη συμβεί. Αν το πρώτο ημίχρονο λήξει 0-0, ίσως έχουμε κάποιο πέναλτι στο δεύτερο μέρος.

21:00: Έχει δεχτεί κριτική το Καμερούν ότι… σπρώχνεται από τη διαιτησία στο Copa Africa 2021, το οποίο και διοργανώνει, κυρίως εξαιτίας των 2 κερδισμένων πέναλτι ενάντια στην Μπουρκίνα Φάσο. Ωστόσο, είναι μια ομάδα που έχει ευχέρεια στο σκοράρισμα, κάτι που τελικά αποδεικνύεται εξαιρετικά δυσεύρετο στη διοργάνωση! Ο Εκάμπι και ο Αμπουμπακάρ έχουν πετύχει όλα τα γκολ της ομάδας: 2 ο πρώτος και ο δεύτερος τα υπόλοιπα 5! Εκάμπι για anytime scorer λοιπόν (μιας και ο Αμπουμπακάρ θα μαρκάρεται στενά) και απέναντι στις Νήσους Κομόρες, που είναι η πιο αδύναμη ομάδα από τις τρίτες των ομίλων που προκρίθηκαν στους 16 του θεσμού.

21:45: Ολοκληρώνουμε τις στοιχηματικές μας επιλογές στο live betting με τον αγώνα της Ligue 2 Γαλλίας, μεταξύ Καέν και Αζαξιό. Η ομάδα της Κορσικής, η Αζαξιό, έχει εξελιχθεί σε… μετρ του under 2,5 goals: Οι τελευταίοι 19 αγώνες της έχουν λήξει χωρίς να έχουν σημειωθεί περισσότερα από 2 γκολ! Το ίδιο ισχύει και για τους τελευταίους 9 αγώνες εκτός έδρας. Αν αναζητάτε γκολ στον αγώνα, το πιθανότερο είναι το σημειώσει η Καέν στο δεύτερο ημίχρονο.

ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑΕπιτροπή Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων ΕΕΕΠ
ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ: 1114 | ΚΕΘΕΑ: 2109237777Επιτροπή Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων ΕΕΕΠ