Live πονταρίσματα σε Premier League, League One

Ίπσουϊτς γκολ League One Αγγλίας

Η Πρωτοχρονιά κυλάει με ατομική ξεκούραση και live betting σε αγώνες της Premier League και της League One Αγγλίας.

17:00: Η Τότεναμ ισοφάρισε τη Σαουθάμπτον με πέναλτι του Χάρι Κέιν σε 1-1 στην προηγούμενη αγωνιστική της Premier League και ήταν το τελικό αποτέλεσμα, παρότι σφυρίχθηκε και εκτελέστηκε εύστοχα ήδη από το πρώτο ημίχρονο. Η Γουότφορντ είναι κι εκείνη ομάδα που κάνει πέναλτι, οπότε θα ποντάρουμε σε νέο κερδισμένο πέναλτι υπέρ της Τότεναμ.

17:00: Μένουμε στον αγώνα Γουότφορντ – Τότεναμ. Και στους 2 τελευταίους αγώνες της Τότεναμ, έχει δοθεί τουλάχιστον μία κόκκινη κάρτα. Το σερί γίνεται ακόμη πιο ενδιαφέρον αν δείτε ότι έχουν δοθεί κόκκινες κάρτες και στα 3 τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια των Πετεινών. Θα ποντάραμε σε άλλη μια κόκκινη κάρτα στον σημερινό αγώνα.

17:00: Η Όξφορντ ανέλπιστα πέτυχε ευρεία νίκη απέναντι στην ΑΦΚ Γουίμπλεντον με 3-0 εντός έδρας, την περασμένη Τετάρτη. Το σκορ ήταν ήδη 3-0 στο 60′ και η ΑΦΚ Γουίμπλεντον απέτυχε να αντιδράσει. Για άλλον έναν ακόμη εντός έδρας αγώνα της Όξφορντ, τα περισσότερα γκολ σημειώθηκαν στο πρώτο ημίχρονο, οπότε και απέναντι στην κακή Τσέλτεναμ, θα ποντάρουμε στο ειδικό στοίχημα over 1,5 goals στο πρώτο ημίχρονο! Η Τσέλτεναμ αγνοεί τη νίκη εδώ και 6 συνεχόμενους αγώνες.

17:00: Η Ίπσουϊτς πήρε μια νίκη “για γερά νεύρα” με αντίπαλο τη Γουίκομ εντός έδρας την περασμένη Τετάρτη. Το 1-0 της Ίπσουϊτς επί της Γουίκομ μάλλον αδικεί τους φιλοξενούμενους, αλλά η ουσία είναι ότι μετά από 6 διαδοχικές αποτυχίες, ήρθε επιτέλους νίκη για την Ίπσουϊτς! Θα συνεχιστεί άραγε αυτό, απέναντι στην ανταγωνιστική Λίνκολν; Θεωρούμε πως όχι… Ακόμη κι αν προηγηθεί η Ίπσουϊτς στον αγώνα, θα ποντάρουμε στο στοιχηματικό ενδεχόμενο να ισοφαρίσει η Λίνκολν!

19:30: Στον αγώνα του Σέλχαρστ Παρκ μεταξύ Κρίσταλ Πάλας και Γουέστ Χαμ, αναμένουμε πολλά γκολ. Η Γουέστ Χαμ τουλάχιστον έχει σκοράρει 10 συνεχόμενες φορές απέναντι στην Κρίσταλ Πάλας κι εξάλλου, στους τελευταίους 4 αγώνες της Κρίσταλ Πάλας έχουμε δει ισάριθμα over 3,5 goals! Η Γουέστ Χαμ πέρασε εντυπωσιακά με 4-1 από την έδρα της Γουότφορντ κι εκείνη ήταν η πρώτη της εκτός έδρας νίκη, μετά από 4 αποτυχίες… Πάντως, 9 συνεχόμενοι αγώνες μεταξύ Κρίσταλ Πάλας και Γουέστ Χαμ ολοκληρώνονται με goal/goal! Απίστευτο, ε; Επιλέγουμε λοιπόν να ποντάρουμε στο να σκοράρουν εναλλάξ οι 2 ομάδες, ίσως και παραπάνω από μία φορά (!) μέσα στο ματς της Πρωτοχρονιάς!

ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑΕπιτροπή Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων ΕΕΕΠ
ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ: 1114 | ΚΕΘΕΑ: 2109237777Επιτροπή Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων ΕΕΕΠ