Παιχνίδι στο LIVE, με άξονα την Premier League

Premier League bet3.GR

Δίνουμε τον καλύτερο εαυτό μας για να βρούμε ικανά ειδικά στοιχήματα στο live στοίχημα αγώνων του Σαββάτου. Τη μερίδα του λέοντος στις προβλέψεις μας για live betting έχει η Premier League και η ολλανδική Eredivisie:

17:00: Η Γουλβς έχει συμπληρώσει 4 αγώνες χωρίς να έχει δεχτεί γκολ και ο Ζοζέ Σα, τέως τερματοφύλακας του Ολυμπιακού, είναι ο καλύτερος τερματοφύλακας του πρώτου γύρου της Premier League. Η νίκη στο Ολντ Τράφορντ επί της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με 1-0 ήταν τεράστιο εφαλτήριο αισιοδοξίας για τη Γουλβς. Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ βρίσκεται σε κρίση, αλλά και η άμυνα της Γουλβς ήταν πολύ καλή. Ακολούθησε το εντυπωσιακό 3-0 επί της Σέφιλντ Γιουνάιτεντ για το FA Cup στο Μολινό. Η Σαουθάμπτον έχει πολλές απουσίες, αλλά παίζει ακόμη πιο ανοικτά τον τελευταίο καιρό. Εν ολίγοις, με την ορμητικότητα που θα μπει η Γουλβς στο ματς, είναι πολύ πιθανό να δούμε γκολ της Γουλβς είτε στο πρώτο, είτε στο δεύτερο δεκάλεπτο του αγώνα, που γίνεται ξανά στο Μολινό!

17:00: Καθόλου πειστική δεν ήταν η Έβερτον, όταν κέρδισε το προηγούμενο Σάββατο τη Χαλ με 3-2 στην παράταση για το FA Cup. Είναι η ευκαιρία για τη Νόριτς να πετύχει την τρίτη της νίκη στη φετινή Premier League; Πάντως, κάθε φορά που κερδίζει η Νόριτς, πετυχαίνει γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, συμπεριλαμβανομένου και του αγώνα FA Cup στο Βάλεϊ επί της Τσάρλτον, όπου κέρδισε με σκορ 1-0 με γκολ του Ράσιτσα στο 79′. Άρα, ποντάρουμε και στη νίκη της Νόριτς και σε γκολ της στο δεύτερο ημίχρονο.

19:30: Η Άστον Βίλα έχασε δύσκολα με 1-0 από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο Ολντ Τράφορντ και αποκλείστηκε από το FA Cup. Παρά ταύτα, δεν ήταν καν καλή και έδειξε σε κακή βραδιά. Η εμπειρία δείχνει ότι οι αγωνιστικές ισορροπίες αλλάζουν όταν 2 ομάδες τίθενται ξανά αντιμέτωπες μέσα σε λίγες ημέρες. Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ είναι ακόμη χειρότερη στο πρωτάθλημα, απ’ ό,τι στις νοκ-αουτ διοργανώσεις, οπότε θα ποντάρουμε σε πρώτο γκολ του αγώνα να προέρχεται από τους Χωριάτες, που θα διασκεδάσει τις εντυπώσεις, όποιο κι αν είναι το τελικό αποτέλεσμα.

21:00: Η Φέγενορντ έχει την ευκαιρία στο Ντε Κάιπ να αυξήσει τη διαφορά στην τρίτη θέση από την τέταρτη Φίτεσε. Για την ώρα, η βαθμολογική διαφορά μεταξύ των 2 ομάδων είναι 6 βαθμοί. Πρόκειται για αγώνα “εξάποντου”. Εκτιμούμε ότι η Φέγενορντ θα επαληθεύσει το ρόλο του φαβορί. Είδαμε στο 3-0 στην έδρα της Χέρενφεν ότι βρισκόταν σε φουλ φόρμα πριν σταματήσει η ολλανδική Eredivisie. Δεν θεωρούμε ότι θα την επηρεάσει η διακοπή, καθώς οι προπονήσεις σταμάτησαν για πολύ λίγο. Λείπουν οι Ντέσερες, Σινίστερα, Χαλ και Τράουνερ για διαφορετικούς λόγους ο καθένας, αλλά ας επικεντρωθούμε στο 78% των αγώνων της Φίτεσε στη φετινή σεζόν έως τώρα, όπου σημειώνεται γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Εκτιμούμε ότι η Φέγενορντ μπορεί να κερδίζει στο ματς, ήδη από το πρώτο μέρος του!

21:00: Ούτε η Τβέντε επιθυμούσε τη διακοπή του ολλανδικού πρωταθλήματος την στιγμή που εκείνη ήρθε, καθώς βρισκόταν σε πολύ καλή φόρμα. Η Χέρενφεν είχε ηττηθεί με 3-0 από τη Φέγενορντ στο Άμπε Λένστρα και είχε εμφανίσει γενικότερο πρόβλημα αγωνιστικής ισορροπίας. Τα πράγματα είναι λίγο καλύτερα γι’ αυτήν τώρα, που οι ποδοσφαιριστές πήραν τον χρόνο τους. Πάντως, βάσει της προϊστορίας, όποτε ο αγώνας δεν έληξε 0-0 τα 4 τελευταία χρόνια, η Χέρενφεν είχε απάντηση σε γκολ της Τβέντε και δεν έχουμε λόγο να το απορρίψουμε ως ενδεχόμενο και τώρα. Οπότε, περιμένουμε να σκοράρει η πρώτη ομάδα και ύστερα, ποντάρουμε να ισοφαριστεί…

ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑΕπιτροπή Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων ΕΕΕΠ
ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ: 1114 | ΚΕΘΕΑ: 2109237777Επιτροπή Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων ΕΕΕΠ