Διπλό στο στοίχημα: Οι μπόμπες συνεχίζονται στη Χιλή

Μετά την επιτυχία με το διπλό της Γκράνιτ Μικασέβιτσι στη Λευκορωσία, θεωρήσαμε σκόπιμο να επαναλάβουμε μια τέτοια ανάλυση, ώστε να βρεθούμε και το βράδυ της Δευτέρας στο ταμείο.

Δείτε την ανάλυση του διπλού της Γκράνιτ, που επιβεβαιώθηκε, σε απόδοση 5,75! ΑΝΑΛΥΣΗ

Περνώντας στα σημερινά, εντοπίσαμε έναν αγώνα στην Primera Division της Χιλής, ο οποίος είναι προγραμματισμένος για τις 23:30 της Δευτέρας.

Η Ουνιόν Εσπανιόλα υποδέχεται την Άουνταξ Ιταλιάνο και δίνεται από τη Goalbet ως το φαβορί της αναμέτρησης.

Κάτι τέτοιο μας βολεύει παικτικά και στοιχηματικά, καθώς σκοπεύουμε να επικεντρωθούμε στο αουτσάιντερ.

Σε 11 αγώνες, η Άουνταξ Ιταλιάνο έχει συγκεντρώσει περισσότερους βαθμούς, 19 έναντι 15 της Ουνιόν Εσπανιόλα. Κι αν η σημερινή γηπεδούχος Ουνιόν είναι καλύτερη στο γήπεδό της, η Άουνταξ είναι σταθερή και έχει τα ίδια νούμερα και στατιστικά στοιχεία και μακριά απ’ αυτό, ενώ έχει χάσει μόλις δύο φορές φέτος στο πρωτάθλημα της Χιλής.

Η Ουνιόν Εσπανιόλα έχασε με 2-1 από την Ο’ Χίγκινς στο τελευταίο της εντός έδρας παιχνίδι. Συνολικά μετρά τρεις συναπτούς αγώνες χωρίς νίκη. Η Άουνταξ Ιταλιάνο έχει χάσει μόλις ένα παιχνίδι στα τελευταία 12 (κι εκείνη από την Ο’ Χίγκινς, εκτός έδρας, με σκορ 3-2 εκείνη τη φορά).

Στην έδρα της Κομπρεσάλ φιλοξενήθηκε τελευταία φορά η Άουνταξ Ιταλιάνο και κέρδισε με 2-1, έχοντας πετύχει και τα δύο τέρματά της ήδη από το πρώτο ημίχρονο.

Το διπλό της Άουνταξ Ιταλιάνο στην έδρα της Ουνιόν Εσπανιόλα για το πρωτάθλημα Χιλής προσφέρεται σε απόδοση 3,01 στη Goalbet.

Αντίστοιχα, το διπλό στο πρώτο ημίχρονο βρίσκεται στο 3,22 και το 2 ημίχρονο/2 τελικό στο 4,46.