Δυάδα που πενταπλασιάζει το κέρδος

Το σημερινό στοιχηματικό πρόγραμμα έχει επιλογές, αλλά είναι δύστροπο. Εμείς, για να σας στείλουμε στο ταμείο, επικεντρωθήκαμε σε δύο ματς, τα οποία θεωρούμε πως μπορεί να μας οδηγήσουν στο ταμείο και να μας αποφέρουν περισσότερες από 5 φορές τα λεφτά μας (5,20 στη Starbet33).

Σημερινά προγνωστικά:

Μακράν τη χειρότερη άμυνα της ουαλικής Premier League έχει η Κάρμαρθεν Τάουν. Η ομάδα έχει δεχτεί 38 γκολ σε 17 ματς, δηλαδή κατά μέσο όρο δέχεται περισσότερα από δύο γκολ σε κάθε παιχνίδι.

Σήμερα η Κάρμαρθεν παίζει στην έδρα της Άμπεριστγουιθ. Στο τελευταίο παιχνίδι η γηπεδούχος κέρδισε με 4-0 την Μπανγκόρ, αλλά αυτή ήταν μόλις η πρώτη της νίκη στα τελευταία επτά ματς στο γήπεδό της. Βλέπουμε πολλά γκολ στο συγκεκριμένο παιχνίδι και θα ποντάρουμε στο over 1,5 ημίχρονο.

21:45 ΑΜΠΕΡΙΣΤΓΟΥΙΘ – ΚΑΡΜΑΡΘΕΝ ΤΑΟΥΝ  OVER 1,5 ΗΜΙΧΡΟΝΟ

Για της Serie B της Ιταλίας, η Αβελίνο φιλοξενεί στην ισχυρή της έδρα της Βίρτους Εντέλα. Οι δύο ομάδες έχουν πέντε βαθμούς διαφορά, με τη φιλοξενούμενη να είναι ψηλότερα στην κατάταξη.

Παρόλα αυτά, η Βίρτους δεν έχει καλές επιδόσεις εκτός έδρας, αφού έχει σημειώσει μόλις δύο νίκες σε εννέα ματς. Θεωρούμε πως θα γίνει σκληρή μάχη για τη νίκη και το ημίχρονο είναι πολύ πιθανό να… κάτσει στην ισοπαλία.

21:30 ΑΒΕΛΙΝΟ – ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ  Χ ΗΜΙΧΡΟΝΟ

5,20 Σε καλύτερη απόδοση: βρήκαμε τη δυάδα στη starbet33 – ΠΑΙΞΕ ΤΩΡΑ!

4,80 Απόδοση: παίξε τη δυάδα στη Αρχική Mybet

4,64 Απόδοση: παίξε τη δυάδα στον Stoiximan