Επιμένουμε στη Λιλ

Οφείλω να ομολογήσω πως προσωπικά έφαγα τα μούτρα μου την περασμένη Τρίτη, όταν και έπαιξα over το παιχνίδι της Λιλ με τη Ναντ. Βέβαια, το 2,70 που προσέφερε η mybet στη συγκεκριμένη επιλογή ήταν πολύ θελκτικό και το ποντάρισμα μπορεί να θεωρηθεί σωστό. Εξάλλου, μόλις στο 2ο λεπτό το παιχνίδι έγινε 0-1, αλλά από εκεί και πέρα δεν κουνήθηκε!

Σήμερα η Λιλ φιλοξενεί τη Μονπελιέ και θα προσπαθήσει να πάρει τη νίκη, αλλά και να σκοράρει βρε αδερφέ, αφού έχει πετύχει μόλις δύο γκολ σε 8 ματς! Η φιλοξενούμενη προέρχεται από τέσσερα σερί over 2,5 και αυτή θα είναι η επιλογή μας και για σήμερα και ελπίζουμε στο τέλος να πανηγυρίζουμε. Το 2,60 που προσφέρει η mybet είναι εξαιρετικό! Δε συμφωνείτε;

ΛΙΛ – ΜΟΝΠΕΛΙΕ  OVER 2,5 @2,60

Ούτε μία, ούτε δύο, ούτε τρεις, αλλά οχτώ ισοπαλίες σε εννέα ματς μετράει η Παρί στη Ligue 2. Η νεοφώτιστη χάνει πολύ δύσκολα και την προηγούμενη αγωνιστική ήρθε ισόπαλη με τη Νανσί 1-1, σε ένα παιχνίδι που ήταν μπροστά στο σκορ από το 40’ και ισοφαρίστηκε στο 86’.

Σήμερα η Παρί φιλοξενείται από την Οσέρ. Η τελευταία προβληματίζει με την απόδοσή της στο πρωτάθλημα και δυσκολεύεται πολύ να σκοράρει. Το Χ ημίχρονο μπορεί να προκύψει εύκολα, αφού η μεν Οσέρ δύσκολα σκοράρει, η δε Παρί έχει το μυαλό μόνο στην άμυνα.