Over στα Χανιά – γκολ στο Βέλγιο

Ένα παιχνίδι από το Κύπελλο Βελγίου και ένα από το Κύπελλο Ελλάδας βρίσκονται στο σημερινό μας Παρολί.

Σημερινά προγνωστικά:

Κύπελλο Ελλάδας: Εύκολο πέρασμα έκανε ο ΠΑΟΚ από τη Μυτιλήνη απέναντι στην Καλλονή. Η ομάδα του Ιγκόρ Τούντορ έκανε επιτέλους μία πειστική εμφάνιση και το αποτέλεσμα αυτό σίγουρα θα τονώσει την ψυχολογία των παικτών.

Σήμερα ο ΠΑΟΚ παίζει στην Κρήτη με τον ΑΟ Χανίων για το Κύπελλο Ελλάδας. Οι δύο ομάδες ξεκίνησαν τους ομίλους με νίκη και αμφότερες είναι στην πρώτη θέση της βαθμολογίας. Μετά το σημερινό ματς, όμως, μόνο μία θα είναι στην κορυφή (το λέμε γιατί δε βλέπουμε ισοπαλία).

Θεωρούμε πως ο ΠΑΟΚ θα έχει εύκολο έργο και θα ποντάρουμε στο over 2,5 του οποίου η απόδοση ξεπερνάει το 1,70.

17:15 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΟΚ  OVER 2,5

Κύπελλο Βελγίου: Η Λόκερεν δεν είχε ξεκινήσει καλά τη σεζόν, αλλά στα τελευταία παιχνίδια έχει βελτιωθεί και μετράει μόλις μία ήττα σε πέντε αγώνες. Σήμερα αγωνίζεται στην έδρα της Μπριζ για το Κύπελλο Βελγίου και το έργο της είναι δύσκολο.

Η Μπριζ είναι από τις καλύτερες ομάδες της χώρας, αλλά η φιλοξενούμενη είναι σε φόρμα. Η Λόκερεν σκόραρε τα τελευταία έξι παιχνίδια, ενώ στα πέντε από αυτά δέχτηκε γκολ. Θεωρούμε πως το goal/goal έχει πολλές πιθανότητες. Σημειώνεται πως το παιχνίδι είναι νοκ – άουτ.

21:45 ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ – ΛΟΚΕΡΕΝ  GOAL/GOAL

*Πραγματικά ήταν κρίμα και άδικο όπως χάθηκε το χθεσινό μας Παρολί. Το over 1,5 ημιχρόνου της ΑΕΚ πέρασε πανεύκολα (4-0 ημίχρονο), όπως και το over 2,5 της Τρουά με την Τουλούζ. Η Μονακό, όμως, μας τα χάλασε, αφού ισοφαρίστηκε στο 86’ και μας έσπασε το απόλυτο. Πάμε να πάρουμε το αίμα μας πίσω…

3,06 Σε καλύτερη απόδοση: βρήκαμε τη δυάδα στη starbet33 – ΠΑΙΞΕ ΤΩΡΑ!

2,97 Απόδοση: παίξε τη δυάδα στον Stoiximan

2,72 Απόδοση: παίξε τη δυάδα στη Αρχική Mybet