Τρία δυνατά διπλά ανωτερότητας

Τρία δυνατά διπλά ανωτερότητας θα επιλέξουμε σήμερα Κυριακή για να πάμε ταμείο στο στοίχημα με δυνατή απόδοση και να επιβεβαιώσουμε τη φήμη και τη στοιχηματική φόρμα της στήλης του Παρολί.

Σημερινές προβλέψεις:

Τυπικής διαδικασίας είναι η έξοδος της Βασιλείας στο Πόζναν της Πολωνίας την Πέμπτη για την τελευταία αγωνιστική του ένατου ομίλου του Europa League. Η πρωταθλήτρια Ελβετίας έχει προκριθεί ως σίγουρα πρώτη στην επόμενη φάση του θεσμού. Επικεντρώνεται στο πρωτάθλημα. Το 3-0 επί της Λουκέρνης στο Σανκτ Γιάκομπ Παρκ ήταν ένα μικρό δείγμα της ανωτερότητάς της ομάδας της Βασιλείας στη χώρα της. Η Τουν είναι μόλις έβδομη και ήδη προέρχεται από νίκη-υπέρβαση στην έδρα της Σιόν. Πόσα ακόμη να κάνει; Η Βασιλεία πηγαίνει πλήρης σε μια έδρα όπου έχει δώδεκα νίκες, επτά ισοπαλίες και μόλις τέσσερις ήττες τα τελευταία 12 χρόνια.

17:00 ΤΟΥΝ – ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2

Χρειάζεται το διπλό στην έδρα της Μάτερσμπουργκ η Σάλτσμπουργκ ώστε να κυνηγήσει την Αούστρια Βιέννης για τον τίτλο της Max Bundesliga κι ενώ ήδη καραδοκεί να την προσπεράσει η πολύ ανταγωνιστική κατά τη φετινή σεζόν, Ραπίντ Βιέννης. Η Σάλτσμπουργκ έχανε εντός από τη Βακ Πέλετς στο ημίχρονο, ισοφάρισε σε 1-1 μετά την ανάπαυλα, αλλά δεν κατάφερε να το ανατρέψει πλήρως και να πάρει τη νίκη. Στην έδρα της Γκρόντιγκ προηγήθηκε στο 15′, όμως στο δεύτερο ημίχρονο ισοφαρίστηκε.

Δύο αγωνιστικές χωρίς νίκη και μια νίκη στα πέντε τελευταία ματς για το πρωτάθλημα είναι οικτρές επιδόσεις για ομάδα που κάνει πρωταθλητισμό στη χώρα της εδώ και μια δεκαετία! Το διπλό στην έδρα της Μάτερσμπουργκ, αν έρθει θα είναι το πέμπτο τα τελευταία τέσσερα χρόνια. Με τους Σοριάνο και Κεϊτά σε φόρμα για την ομάδα της Ρεντ Μπουλ, η αναγκαιότητα του διπλού πλησιάζει τη βεβαιότητα.

17:30 ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2

Απογοήτευσε τους φίλους της η Μπράγκα με την εντός έδρας ήττα με σκορ 2-0 από τη Μπενφίκα. Ωστόσο, ο αγώνας ήταν μαγική εικόνα, καθώς η Μπράγκα έχασε αρκετές ευκαιρίες. Η Μορεϊρένσε έχει να κερδίσει τη Μπράγκα από το 2005, έχει δύο σερί νίκες (2-0 εντός την Πάκος Φερέιρα, 1-0 εκτός τη Ρίο Άβε), αμφιβάλλουμε όμως αν θα τα καταφέρει απέναντι σε μια τόσο επιθετική ομάδα, όπως η Σπόρτινγκ Μπράγκα, παρότι εκείνη έχει εξόφθαλμη δυσκολία στο να σκοράρει.

20:00 ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ – ΜΠΡΑΓΚΑ 2

Σε απόδοση 4,00 στη Goalbet δίνεται το Χ ημίχρονο/2 τελικό της Σάλτσμπουργκ στο Πάπελ Στάντιον του Μάτερσμπουργκ.

4,55 Σε καλύτερη απόδοση: Βρήκαμε την τριάδα στον Stoiximan – ΠΑΙΞΕ ΤΩΡΑ!
4,52 Απόδοση: Παίξε την τριάδα στη Αρχική Mybet
4,50 Απόδοση: Παίξε την τριάδα στη starbet33