ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΑΡΧΙΚΗ / ΡΩΣΙΑ 2018 / Το πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018
Παγκοσμιο κυπελλο ποδοσφαιρου 2018 Ρωσια

Το πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

(UPD) Το πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018 αναμένεται ιδιαίτερα συναρπαστικό.

Ποδοσφαιρικοί αγώνες εθνικών ομάδων, με υποσχέσεις για γκολ και θέαμα, μεγάλο ενδιαφέρον, αγωνία και συγκινήσεις θα σας κρατούν συντροφιά από την Πέμπτη 14 Ιουνίου 2018 μέχρι και την Κυριακή 15 Ιουλίου (μεγάλος τελικός).

Η διοργάνωση Παγκόσμιο Κύπελλο Ρωσία 2018 θα διαρκέσει περισσότερο από τις προηγούμενες διοργανώσεις. Έχει “απλωθεί” περισσότερο σε ημέρες η συγκεκριμένη διοργάνωση, εν μέρει ως τεστ για τις 48 ομάδες του Παγκοσμίου Κυπέλλου του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2026.

Υπάρχουν ημέρες ρεπό μετά την ολοκλήρωση της φάσης των ομίλων και περισσότερες ημέρες ξεκούρασης μεταξύ των υπόλοιπων φάσεων της διοργάνωσης: Φάση των 16, προημιτελικά, ημιτελικά, πριν τον μικρό και τον μεγάλο τελικό.

Το Σάββατο 16 Ιουνίου 2018, για πρώτη φορά στην ιστορία του Παγκοσμίου Κυπέλλου, θα διεξαχθούν 4 αγώνες σε διαφορετική ώρα την ίδια ημέρα, εν μέρει ως τεστ για τη διοργάνωση του 2026, με τις 48 ομάδες.

Ας δούμε ολόκληρο το πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018 και από την έναρξή του κι έπειτα, θα είμαστε… κολλημένοι στις τηλεοράσεις μας!

Όλο το πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018:

Πέμπτη 14/06/2018

17:00 Τελετή έναρξης, ΕΡΤ1

18:00 Ρωσία – Σαουδική Αραβία, Μόσχα, Λουζνίκι, ΕΡΤ1

Παρασκευή 15/06/2018

15:00 Αίγυπτος – Ουρουγουάη, Εκατερίνμπουργκ, ΕΡΤ1

18:00 Μαρόκο – Ιράν, Αγία Πετρούπολη, ΕΡΤ1

21:00 Πορτογαλία – Ισπανία, Σότσι, ΕΡΤ1

Σάββατο 16/06/2018

13:00 Γαλλία – Αυστραλία, Καζάν, ΕΡΤ1

16:00 Αργεντινή – Ισλανδία, Μόσχα, Οτκριτίγιε Αρένα, ΕΡΤ1

19:00 Περού – Δανία, Σαράνσκ, ΕΡΤ1

22:00 Κροατία – Νιγηρία, Καλίνινγκραντ, ΕΡΤ1

Κυριακή 17/06/2018

15:00 Κόστα Ρίκα – Σερβία, Σαμάρα, ΕΡΤ1

18:00 Γερμανία – Μεξικό, Μόσχα, Λουζνίκι, ΕΡΤ1

21:00 Βραζιλία – Ελβετία, Ροστόφ, ΕΡΤ1

Δευτέρα 18/06/2018

15:00 Σουηδία – Νότιος Κορέα, Νίζνι Νόβγκοροντ, ΕΡΤ1

18:00 Βέλγιο – Παναμάς, Σότσι, ΕΡΤ1

21:00 Τυνησία – Αγγλία, Βόλγογκραντ, ΕΡΤ1

Τρίτη 19/06/2018

15:00 Κολομβία – Ιαπωνία, Σαράνσκ, ΕΡΤ1

18:00 Πολωνία – Σενεγάλη Μόσχα, Οτκριτίγιε Αρένα, ΕΡΤ1

21:00 Ρωσία – Αίγυπτος, Αγία Πετρούπολη, ΕΡΤ1

Τετάρτη 20/06/2018

15:00 Πορτογαλία – Μαρόκο, Μόσχα, Λουζνίκι, ΕΡΤ1

18:00 Ουρουγουάη – Σαουδική Αραβία, Ροστόφ, ΕΡΤ1

21:00 Ιράν – Ισπανία, Καζάν, ΕΡΤ1

Πέμπτη 21/06/2018

15:00 Δανία – Αυστραλία, Σαμάρα, ΕΡΤ1

18:00 Γαλλία – Περού, Εκατερίνμπουργκ, ΕΡΤ1

21:00 Αργεντινή – Κροατία, Νίζνι Νόβγκοροντ, ΕΡΤ1

Παρασκευή 22/06/2018

15:00 Βραζιλία – Κόστα Ρίκα, Αγία Πετρούπολη, ΕΡΤ1

18:00 Νιγηρία – Ισλανδία, Βόλγογκραντ, ΕΡΤ1

21:00 Σερβία – Ελβετία, Καλίνινγκραντ, ΕΡΤ1

Σάββατο 23/06/2018

15:00 Βέλγιο – Τυνησία, Μόσχα, Οτκριτίγιε Αρένα, ΕΡΤ1

18:00 Νότιος Κορέα – Μεξικό Ροστόφ, ΕΡΤ1

21:00 Γερμανία – Σουηδία Σότσι, ΕΡΤ1

Κυριακή 24/06/2018

15:00 Αγγλία – Παναμάς, Νίζνι Νόβγκοροντ, ΕΡΤ1

18:00 Ιαπωνία – Σενεγάλη, Εκατερίνμπουργκ, ΕΡΤ1

21:00 Πολωνία – Κολομβία, Καζάν, ΕΡΤ1

Δευτέρα 25/06/2018

17:00 Ουρουγουάη – Ρωσία Σαμάρα, ΕΡΤ1

17:00 Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος Βόλγογκραντ, ΕΡΤ2

21:00 Ιράν – Πορτογαλία Σαράνσκ, ΕΡΤ2

21:00 Ισπανία – Μαρόκο, Καλίνινγκραντ, ΕΡΤ1

Τρίτη 26/06/2018

17:00 Δανία – Γαλλία, Μόσχα, Λουζνίκι, ΕΡΤ1

17:00 Αυστραλία – Περού, Σότσι, ΕΡΤ2

21:00 Νιγηρία – Αργεντινή, Αγία Πετρούπολη, ΕΡΤ1

21:00 Ισλανδία – Κροατία, Ροστόφ, ΕΡΤ2

Τετάρτη 27/06/2018

17:00 Νότιος Κορέα – Γερμανία, Καζάν, ΕΡΤ1

17:00 Μεξικό – Σουηδία, Εκατερίνμπουργκ, ΕΡΤ2

21:00 Σερβία – Βραζιλία, Μόσχα, Οτκριτίγιε Αρένα, ΕΡΤ1

21:00 Ελβετία – Κόστα Ρίκα Νίζνι Νόβγκοροντ, ΕΡΤ2

Πέμπτη 28/06/2018

17:00 Ιαπωνία – Πολωνία, Βόλγογκραντ, ΕΡΤ1

17:00 Σενεγάλη – Κολομβία, Σαμάρα, ΕΡΤ2

21:00 Αγγλία – Βέλγιο, Καλίνινγκραντ, ΕΡΤ1

21:00 Παναμάς – Τυνησία, Σαράνσκ, ΕΡΤ2

Σάββατο 30/06/2018 (Εκκίνηση φάσης των 16)

17:00 Πρώτος 3ου Ομίλου – Δεύτερος 4ου Ομίλου (Ζευγάρι Α), Καζάν, ΕΡΤ1

21:00 Πρώτος 1ου Ομίλου – Δεύτερος 2ου Ομίλου (Ζευγάρι Β), Σότσι, ΕΡΤ1

Κυριακή 01/07/2018

17:00 Πρώτος 2ου Ομίλου – Δεύτερος 1ου Ομίλου (Ζευγάρι Γ), Μόσχα, Λουζνίκι, ΕΡΤ1

21:00 Πρώτος 4ου Ομίλου – Δεύτερος 3ου Ομίλου (Ζευγάρι Δ), Νίζνι Νόβγκοροντ, ΕΡΤ1

Δευτέρα 02/07/2018

17:00 Πρώτος 5ου Ομίλου – Δεύτερος 6ου Ομίλου (Ζευγάρι Ε), Σαμάρα, ΕΡΤ1

21:00 Πρώτος 7ου Ομίλου – Δεύτερος 8ου Ομίλου (Ζευγάρι ΣΤ), Ροστόφ, ΕΡΤ1

Τρίτη 03/07/2018

17:00 Πρώτος 6ου Ομίλου – Δεύτερος 5ου Ομίλου (Ζευγάρι Ζ), Αγία Πετρούπολη, ΕΡΤ1

Τρίτη 03/07/2018 21:00 Πρώτος 8ου Ομίλου – Δεύτερος 7ου Ομίλου (Ζευγάρι Η), Μόσχα, Οτκριτίγιε Αρένα, ΕΡΤ1

Παρασκευή 06/07/2018 (προημιτελικά)

17:00 Ζευγάρι Α – Ζευγάρι Β (Αγώνας 1), Νίζνι Νόβγκοροντ, ΕΡΤ1

21:00 Ζευγάρι Ε – Ζευγάρι ΣΤ (Αγώνας 2) Καζάν, ΕΡΤ1

Σάββατο 07/07/2018

17:00 Ζευγάρι Ζ – Ζευγάρι Η (Αγώνας 3), Σαμάρα, ΕΡΤ1

21:00 Ζευγάρι Γ – Ζευγάρι Δ (Αγώνας 4), Σότσι, ΕΡΤ1

Τρίτη 10/07/2018 (πρώτος ημιτελικός)

21:00 Αγώνας 2 – Αγώνας 1, Αγία Πετρούπολη, ΕΡΤ1

Τετάρτη 11/07/2018 (δεύτερος ημιτελικός)

21:00 Αγώνας 3 – Αγώνας 4, Μόσχα, Λουζνίκι, ΕΡΤ1

Σάββατο 14/07/2018

17:00 Μικρός Τελικός, Αγία Πετρούπολη, ΕΡΤ1

Κυριακή 15/07/2018

18:00 Τελικός, Μόσχα, Λουζνίκι, ΕΡΤ1

Απονομή τροπαίουΕΡΤ1, ΕΡΤ2

 

ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Κωνσταντίνος Βορίλας

Κωνσταντίνος Βορίλας
Ο Κωνσταντίνος έχει αποφοιτήσει από το Τμήμα Επικοινωνίας και ΜΜΕ του Πανεπιστημίου Αθηνών. Υπηρετεί τη δημοσιογραφία από το 2005 και ήδη από το 2007, άρχισε να γράφει για στοίχημα. Ελεύθερος Τύπος, ΕΤ Προβλέψεις, ΟΤΕ TV, Match Money, news.gr μερικές από τις κορυφαίες συνεργασίες του, πριν αναλάβει το bet3.GR, το "παιδί" του. Σας παρουσιάζει τις ειδήσεις και τις αξιολογήσεις της ελληνικής βιομηχανίας του στοιχήματος κι έξυπνους τρόπους για να πάτε ταμείο, είτε με προγνωστικά, είτε με συμβουλευτικά κείμενα, είτε με επιχειρηματικό ρεπορτάζ του χώρου των τυχερών παιγνίων.

Ένα Σχόλιο

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ

Το email σας δεν θα δημοσιευθεί.Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με αστερίσκο *

*

Εικόνα CAPTCHA

*